سیاست حریم خصوصی

سیاست حریم خصوصی

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس به دقت مطالعه فرمایید:=

بزرگترین هدف ما در فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس رضایت مشتری و تامین مناسب ترین کالا در جهت برآورده کردن نیاز خریدار است.

در راستای سیاست‌های مشتری محور فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس و به ‌منظور سازگاری با شرایط اقتصادی جامعه، قوانینی برای فروش در سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس وجود دارد که عمل به این قوانین منجر به افزایش رضایت مشتریان، جلب اعتماد آن‌ها و از همه مهم‌تر ساخت و ایجاد تجربه‌ای عالی در خرید برای شما می‌شود. همچنین عمل به این قوانین باعث جلوگیری در سو استفاده از سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس توسط معدود خریداران متخلف خواهد شد.

تذکر مهم :

   اطلاعات موجود در سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده یا وارد کننده محصولات ارائه شده است. اطلاعات و محتویات فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس، به ویژه قیمت محصولات دائما به روز می‌شوند. ولی با توجه به نوسانات قیمت، در صورت عدم تامین کالا توسط تامین کننده، سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس حق دارد عملیات خرید را لغو و در اولین روز کاری مبلغ خریدار را عودت دهد.

قوانین عمومی

* خدمات و محتویات سایت  فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس، جهت استفاده غیر تجارى کاربران عرضه شده است، از این رو  هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات متناقض با حقوق معنوی سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس بوده و دارای پیگرد قانونی می‌باشد. در صورت تمایل به استفاده تجاری از اطلاعات، محصولات، خدمات و یا نظرات عرضه شده در سایت لطفا با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس برای مصارف بدون انتفاع مادی و با ذکر منبع بلا مانع می باشد.
* کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و کامل پر نمایند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست و بروز اشتباه در ارسال تمامی مسئولیت به عهده خریدار می باشد.
 * فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس به اطلاعات خصوصی و شخصی کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت کامل می کند. کلیه اطلاعات به صورت کاملا محرمانه محافظت شده و تنها برای ارسال سفارشات مورد استفاده قرار میگیرند.
  * سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس از اطلاعات شخصی کاربران برای تامین نیازشان استفاده می کند. همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با کاربران ارتباط برقرار کند تا بتواند نظرات آنها را در مورد سرویس های  جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود. لیکن فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث نفروخته و یا واگذار نمی کند.
 * در سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس، کلیه قسمتهایی که به نوعی با اطلاعات شخصی کاربران (مانند صفحات عضویت یا ورود) و یا محرمانه (مانند اطلاعات مربوط به پرداخت آنلاین) سر و کار دارند امن شده اند.
* ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس و استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های ویژه و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس از سوی کاربر است.
 توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس اقدام کند.
همچنین از آنجا که فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

 
وضعیت زمانی ارسال کالا
سفارشات ارسال سریع، هر روز به شرط موجود بودن در انبار با فاصله زمانی نهایتا یک ساعته و از طریق پیک (با هزینه مشتری)، ارسال میگردد.

سفارشات پستی تا ساعت ۱۲ هر روز به شرط موجود بودن همان روز تحویل پست میشود.

ارسال به درخواست مشتری با روشهای دیگر مثل تی پاکس با هزینه مشتری در حد امکان انجام میگیرد.

ارسال کالا از شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۹ الی ۲۰ امکانپذیر می باشد و فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس خارج از این ساعات امکان ارسال کالا را ندارد.

شرایط مرجوعی
تنها درصورتی درخواست مشتری مبنی بر بازگرداندن کالا را می‌پذیرد که لیبل بارکد فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس که روی کالا نصب شده است، جدا نشده باشد یا کالا ضعف ذاتی داشته باشد.

خدمات پس از فروش

از آنجاییکه فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس بنگاه فروش محصولات پزشکی و آرایشی است خدمات پس از فروش در صورت موجود بودن با تامین کننده خواهد بود و فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس در قبال مشکلات ناشی از خدمات پس از فروش مسئولیتی ندارد.

 
ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه، امکان دارد فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس را در پروفایل خود لغو کنند. 


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
 فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
 فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

حق کپی رایت

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس جزئی از اموال فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.


کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می دهد.

با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش برای فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس محفوظ است یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.
در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۱ الی ۲ روز کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس محفوظ است.

 در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس محفوظ است. فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه ” تکمیل اطلاعات حقوقی ” و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر،  برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.
همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به
امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که از طریق باربری و یا سرویس پست جمهوری اسلامی ایران ارسال می‌شوند، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.
تحویل سفارش در اماکن عمومی مانند ایستگاه مترو ، خیابان، بازار و مشابه آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

خسارت در هنگام حمل و نقل
 فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است. و پیگیری اخذ خسارت از شرکتهای حمل و نقل تماما به عهده خریدار بوده و فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس هیچ مسئولیتی در این رابطه ندارد.

سرویس مهلت تست ۲۴ ساعته فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس
در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده، فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاهایی که نیاز به تست دارند، تا ۱ روز پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و هر گونه نقص فنی در دستگاه شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول، می‏‌شود. لازم به ذکر است که با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در وب سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی ندای سلامت زاگرس، کلیه محصولاتی پوشیدنی به دلیل رعایت اصول بهداشتی تحت هیچ شرایطی مسترد نمی گردد. اشتباه در سایزگیری کلا به عهده مشتری بوده و امکان تعویض وجود ندارد.
همچنین عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی و فیزیکی درج شده در وب سایت است. 

از اعتماد و انتخاب شما بینهایت سپاسگزاریم

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • قيمت
  • افزودن به سبد خرید
  • دسترسی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه